Kongre Kayıt

 

 

Erken Kayıt

Geç Kayıt

 

(05 Mart 2015’ten önce)

(05 Mart 2015’ten sonra)

Katılım Ücretleri

100 TL

150 TL

Lisans/Yüksek Lisans ve Doktora Öğrencisi

75 TL

100 TL

Ücretlerin Yatırılması İçin Gerekli Bilgiler


HalkBank Gümüşhane Şubesi (0381)


Banka Hesap Numarası: 01012773


IBAN: TR62 0001 2009 3810 0001 0127 73


İsim: Bilal Yalçın (STK2015)


NOT: Dekontun açıklama bölümüne bildiri numarasını ve isminizi ekleyiniz.

 

Kayıt Formunu Doldurarak stk2015@gumushane.edu.tr adresine gönderiniz.

!Kongremize dinleyici olarak katılmak isteyenlerin kongre kapsamına sunulacak hizmetlerden yararlanabilmesi için kayıt ücreti yatırarak katılım formunu doldurması, kayıt formunda 'Bildiri Sunacak Kişi' bölümüne varsa bildiri numarası ile birlikte 'Dinleyici' olarak bilgi vermesi  gerekmektedir.


Önemli Hatırlatma: Öğrenci fiyatı Lisans ve Lisansüstü Eğitime kayıtlı olan öğrencileri kapsamaktadır. Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerinin herhangi bir akademik kadroda (Arş.Gör./Öğr.Gör./Okutman) olmaları veya kamu çalışanı olmaları halinde tam ücret yatırmaları gerekmektedir.

Kongre kayıt bedelinin ödendiğini gösteren banka makbuzunu (e-dekont veya .pdf formatında tarayarak) ve Kayıt Formunu doldurarak  stk2015@gumushane.edu.tr adresine gönderdiğinizde kongre kaydınız tamamlanmış olacaktır. Kayıt tamamlandıktan sonra bilgilendirme ve onay e-postası tarafınıza gönderilecektir. Kongre hizmetlerinden yararlanacak olan tüm katılımcıların, kongre kayıt ücreti ödemesi ve ayrı bir kayıt formu doldurması gerekmektedir.

 

Bir yazar, bir katılım bedeli ile tek yazarlı iki bildiriyle kongremize katılabilir ve farklı saatlerde bildirilerin sunumunu yapabilir. Ayrıca, bir yazar bir katılım bedeli ile çok yazarlı birden fazla bildiri ile kongremize katılabilir, ancak bu bildirilerden en fazla iki tanesinin sunumunu yapabilir.

 

Kesin kaydını yaptıran katılımcılarımıza Nisan ayı içerisinde onaylı “Kongre Davet Mektubu (Kabul Yazısı) ve Katılım Bedeli Alındı Belgesi” e-posta yoluyla gönderilecektir.

 

Tam metin için son gönderme tarihi 30.03.2015’dir. Bildiri tam metnini ve öz yazımlarını web sitemizde yer alan kurallara uygun olarak göndermeniz önemle rica edilmektedir. Tam metin yazım kurallarına web sitemizde yazım kuralları bölümünden ulaşabilirsiniz.