Duyuru

! DUYURU

Doğu Karadeniz Bölgesi Sürdürülebilir Turizm Kongresi Programı yayınlanmıştır. Kongre programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Kongre Programı


Değerli Katılımcılar, gelen yoğun talepler üzerine tam metin gönderim tarihi 08/04/2015 tarihine kadar uzatılmıştır. Tam metinleri yazım kurallarına uygun olarak aşağıdaki bağlantıda yer alan 'Yayın Hakları Devir Formu'nu doldurarak kongrenin e-posta adresine göndermeniz yeterlidir.

Yayın Hakları Devir Formu için tıklayınız


Değerli Katılımcılar, gelen talepler üzerine Kongre Yazım Kurallarında değişiklikler yapılmıştır. Lütfen Yazım Kurallarını kontrol ediniz.

 

Değerli katılımcılar Doğu Karadeniz Bölgesi, Sürdürülebilir Turizm Kongresi için kesin kayıt süresi 05 Mart 2015 tarihinde sona ermiştir. Kayıt yaptırmak isteyen katılımcılar geç kayıt ücreti ödeyerek kayıt yaptırabilir.

 

Detaylı Bilgi İçin tıklayınız

 

!Kongremize dinleyici olarak katılmak isteyenlerin kongre kapsamına sunulacak hizmetlerden yararlanabilmesi için kayıt ücreti yatırarak katılım formunu doldurması, kayıt formunda 'Bildiri Sunacak Kişi' bölümüne varsa bildiri numarası ile birlikte 'Dinleyici' olarak bilgi vermesi  gerekmektedir.

 

Kongrede Sunulmayan Bildiriler Bildiri Kitabında Yayınlanmayacaktır.

 

Kongremize gösterdiğiniz ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz

 

Kabul Edilen Bildiriler için tıklayınız.